فروشگاه اینترنتی راد پرده

 به بهانه اقدام مثبت و قابل تقدیر خیر عزیز حاج محمد علی ترابی در ساخت 8 واحد مسکونی ویژه همراهان بیمار در بیمارستان ولایت

امروز دوشنبه حسب دعوت جناب آقای دکتر فتاح ریاست محترم بیمارستان ولایت دامغان و با هدف پوشش خبر اقدام مثبت یک خیر و شهروند خوب دامغانی به سالن جلسات بیمارستان رفتم وجمع صمیمی و دوستانه که اعم از مسئولان شبکه بهداشت و درمان، بیمارستان ولایت، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، هیئت مدیره موسسه خیریه بیمارستان ولایت و جمعی از صنعتگران و تولید کنندگان دامغانی واقع در شهرک صنعتی حضورداشتند که برایم این حضور که بنده مدت 15 سال در امر تهیه خبر و گزارش سابقه دارم خیلی جالب بود که یک خیر عزیز و نیک اندیش جناب آقای حاج محمد علی ترابی در یک عمل بسیار زیبا و به یاد ماندنی و به عنوان باقیات و صالحات 8 واحد ساختمانی تحت عنوان (( همراه سرای بیماران )) در جوار بیمارستان ولایت که این بیمارستان از ره آورد سفر پر خیر و برکت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای در سال 85 به شهرستان دامغان بود با هزینه شخصی خود و در زمینی به مساحت 360 متر مربع و با زیر بنای 320 متر مربع و در یک طبقه و تا پایان سال جاری احداث و در اختیار همراهان بیماران قرار دهد که در زمان بروز حوادث برای بستگان خود بتوانند از این مکان که پس از تکمیل تجهیز نیز خواهد شد به استراحت بپردازند و در کنار بیمار خود در زمان مدت بستری باشند و نکته جالب و حائز اهمیت این است که ساخت این بنا در جوار بیمارستان است و هزینه تردد همراهان بیماران را خیلی کمتر می کند که برای اسکان در داخل شهر تردد کنند.

همه حاظران در این جلسه از این عمل بسیار مثبت حاج آقای ترابی تقدیر و این حرکت خوب را ستودند و به ایشان آفرین گفتند.

hospital 1

از دیگر نکات مثبت این آیین می توان به بخشی از سخنان آقای ترابی پرداخت که اشاره داشتند برای موضوعی به یکی از بیمارستان های تهران رفته بودند که دیدند همراهان بیماران در کنار بیمارستان برای استراحت در کنار پارک و خیابان اطراف با برپا نمودن چادر اتراق کرده و به استراحت پرداختند که دیدن این صحنه این خیر دوست داشتنی دامغانی را وادار کرد که نسبت به احداث 8 واحد مسکونی ویژه همراهان بیمار در جوار بیمارستان ولایت اقدام کنند.

به صورت باید این حرکت بسیار جالب این خیر را تحسین کرد و دست چنین خیران دلسوز را بوسید و برای طول عمر با عزت ایشان و دیگر خیرانی که در دیگر بخش ها با هزینه شخصی خود در عمل باقیات و صالحات گام بر می دارند دعا کرد.

hospital 2

جا دارد از هیئت مدیره محترم موسسه خیریه بیمارستان ولایت که افراد معتمد و مورد وثوق مردم و مسئولان هستند به ویژه جناب آقای دکتر غلامرضا محمدی که خود سالیان سال به امر طبابت کودکان عزیز ما در شهر می پردازنند و در پست های چون معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی سمنان و ریاست بیمارستان سابق برادران رضایی و ولایت فعلی به همشهریان خدمت کردند و اکنون در کنار طبابت مسئولیت موسسه خیریه بیمارستان ولایت را در کنار دیگر عزیزان هیئت مدیره دارند تقدیر و تشکر کرد.

در خاتمه از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی سمنان نیز به عنوان یک شهروند دامغانی و خبرنگار در شهرستان می خواهم که در کنار خیران سلامت شهرستان دامغان باشند و سهم دانشگاه را در امر خیر که هدف کمک به بیماران و همراهان آنان می باشد به خوبی ادا و آنان نیز در عمل خیر باقیات و صالحات سهیم باشند.
خدا قوت حاج آقای ترابی خیر عزیز و دوست داشتنی

سید علی میرعمادی نماینده و خبرنگار خبرگزاری مهر در شهرستان دامغان.(٩٧/٤/٢٥)

هفته نامه کویر امروز:

تا پایان سال جاری 8 سوئیت (همراه سرا) در بیمارستان ولایت دامغان ساخته می شود.
در پی اقدام خیـر و کار آفریــن نیـک اندیِش و پاک نهاد دامغان، حاج محمد علی ترابی، 8 واحد مسکونی ویژه همراهان بیمار در بیمارستان ولایت دامغان ساخته خواهد شد.
دوشنبه بیست و پنجم تیرماه با حضور مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان، مسئولان بمارستان ولایت دامغان، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، هیئت مدیره موسسه خیریه بیمارستان ولایت، پروژه 8 واحد ساختمانی تحت عنوان همراه سرا توسط خیر عزیز و محترم دامغان جناب آقای حاج محمد علی ترابی ساخته خواهد شد و با زیر بنای 320 متر مربع و مساحت 360 متر مربع در یک طبقه و تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید و در اختیار همراهان غیر بومی بیماران قرار می گیرد. گفتنی است این مکان پس از تکمیل تجهیز خواهد شد و لازم به توضیح است که حاج آقا ترابی خیر محترم دامغان با احداث کارخانه تولید پرده در شهرک صنعتی و صادرات آن برای بیش از 100 نفر کارآفرینی کرده است.

پیام صندوق قرض الحسنه دامغانیهای مقیم مرکز:

جناب آقای حاج محمد علی ترابی گرانقدر
با عرض سلام و ادب و احترام
درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه محضر شما که مظهر مهر هستید و از تبار باران،
فروغ مهرتان روشنی بخش حریم مهرورزی و ریزش ابر کرامتتان رویش زندگی است.
شما یار دیار دامغان سرافرازید و یادگار ماندگار فردا.
همت والای حضرتعالی در کمک به توسعه دامغان چه در بخش تولید و صنعت با تمامی مشکلات ..و
نیت خیر و خدا پسندانه جنابعالی در کمک به همراهان بیماران کم درآمد با ساخت همراه سرا که نشانه سخاوت و نیت خیر خواهی حضرتعالی می باشد.را تبریک عرض مینمایم
ِلذا سلامتی طول عمر با عزت برای جنابعالی آرزو مندیم.

پیام فرهیختگان دامغانی:

 چشم ما در پی خوبان جهان خواهد بود
تا جهان باقی و آیین محبت باقی است

آقای محمدعلی ترابی کارآفرین موفق و همشهری گرانقدر در ادامه بنیان نهادن و مشارکت در امور عام المنفعه و خیرخواهانه، امروز 25 تیرماه 97 کلنگ احداث تعداد 8 سوییت جهت اقامت همراهان بیمار را ، در جنب بیمارستان ولایت دامغان به زمین زد.
چون قلم و قدمی جهت سپاس و تشکر
آنطور که شایسته ی شخصیت نازنین شان باشد در خود سراغ ندارم سخن کوتاه کرده ففط می گویم :

نازنین، دستانت نورانی و بوسیدنی شده اند.

با احترام : ابوالفضل اقبالیه
٢٥ تيرماه ٩٧

پیام انجمن کارآفرینان صنعت و معدن دامغان:

 چند جمله به رسم قدر شناسی از خیر محترم حاج محمد علی ترابی عزیز

اکثر ما حاج آقای ترابی را بعنوان یک کار افرین موفق می شناختیم که با احداث کارخانه تولید پرده و صادرات موفق ان بیش از یکصد نفر را مشغول بکار کرده و این بهترین کار خیری است که در شرایط فعلی یک انسان خوش فکر می تواند انجام بدهد... ترابی اگر هیچ کاری جز کار افرینی انجام ندهد باید از او به نیکی یاد کرد
اما این مرد خوش فکر در کنار اقدامات کار افرینی خود امروز یک پروژه خیری را کلنگ زد که در نوع خود کم نظیر است و ان ساخت (همراه سرا) در بیمارستان ولایت دامغان است.

همراه سرا که شامل هشت سوئیت می باشد ویژه همراهان بیماران که امکان اقامت استیجاری ندارند ساخته می شود تا همراهان بیماران غیر بومی که معمولا مسافران کریدور شمال جنوب و شرق به غرب هستند مشکل همراهی و مراقبت از بیمار نداشته باشند...

قدردانی از این خیر محترم ایجاب می کند که دولت محترم نیز مانند سایر پروژه های خیری اعتباری برابر اعتبار خیر به این پروژه اختصاص دهد تا پروژه ای به وسعت 16 سوئیت در این مکان ساخته شود چنین اقدامی می تواند الگویی برای سایر شهر های ایران و افزایش توریسم در مانی در شهر دامغان گردد.

علي اصغر هراتي
٢٥ تيرماه

 پیام خانه تسنیم دامغان:

 یک اقدام خوب

موقعیت شهرستان دامغان در مسیر جاده تهران - مشهد و تردد قابل توجه هموطنانمان از این جاده، فرصت ارزشمندی برای دامغان است و متاسفانه با وجود تصادفات جاده ای در محدوده تقسیماتی دامغان، مراکز درمانی این شهرستان میزبان حادثه دیدگان می شوند که عموما از مسافرین عزیز می باشند. از جمله مشکلات پیش روی این قشر، بلاتکلیفی همراهان مصدوم یا مصدومین می باشد که نیازمند حضور در نزدیکترین نقطه به بیمار هستند و بارها مشاهده شده است با نصب چادر در حوالی بیمارستان، ضمن خلق صحنه هایی نامناسب، این زمان را به سختی سپری می کنند.

اقدام ارزنده و شایسته خیر ارجمند جناب آقای حاج محمدعلی ترابی در ساخت ۸ سوئیت همراه سرا، از جمله اقدامات هدفمند و قابل تقدیری است که می تواند علاوه بر کاهش آلام همراهان مصدومین، خاطره خوبی از مهمان نوازی دامغانی ها در ذهن مسافرین ثبت نماید.

ضمن قدردانی از همت جناب آقای ترابی که بخشی از ویژگی های ایشان در بخش «یک شهروند خوب» همین کانال ذکر شده است، امیدواریم تصمیم گیران عرصه وقف و امور خیریه، زحمات و خیرات خیرین را به سمت امور مهم تر و اولویت دار هدایت نمایند تا نتایج بهتری برای مردم و جامعه داشته باشد.

«خانه تسنیم دامغان»

 

 

 

 

تنظیمات قالب

رنگ

برای مشاهده ی حالت های رنگی قالب کلبه برروی رنگ مورد نظر کلیک نمایید.
Green Blue Brown Yellow

بدنه قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ
سبک طرح بندی برای تصاویر پس زمینه: جعبه
سبک های طرح بندی
انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه
نوع فونت بدنه