فروشگاه اینترنتی راد پرده

معرفي : شرکت راد پويش کار در سال 1352 در غالب شخصيت حقيقي بنام آقاي محمد علي ترابي رئيس هيئت مديره فعلي و تحت پوشش سازمان صنايع کوچک ايران تاسيس و شروع بکار نمود و در سال 1384 شرکت بصورت حقوقي تحت شماره1474با عنوان شرکت راد پويش کار به ثبت رسيده است.

  • کارخانه و دفتر مرکزي شرکت راد پويش کار : واقع در شهرک صنعتي دامغان در زميني به مساحت 30.000 مترمربع و ساختمان توليد و انبار به مساحت 12.000 مترمربع مي باشد.
  • انبار پخش محصولات و مرکز خدمات پس از فروش تهران: خيابان اتحاد، خيابان ششم غربي، پلاک 30 تلفن:77392469-021 فکس:77392469-021
  • دفتر هماهنگي ها و نمايشگاه تهران: خيابان دکتر شريعتي، روبروي حسينيه ارشاد، خيابان شهيم، پلاک 20، ساختمان راد. تلفن:2937-021 (30خط) و 22223351-021 (15 خط) فکس:22229935-021
  • ايميل:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید پيامک:10002937

لازم به ذکر است که دسترسي به دفتر هماهنگي در تهران بسيار راحت مي باشد چرا که به فاصله 5 دقيقه اي تا ايستگاه مترو شريعتي(خط1) و به فاصله 2 دقيقه اي تا بزرگراه ها که دسترسي به شمال و جنوب و غرب و شرق تهران را آسان مي کند. ماشين آلات نصب شده و بکار گرفته شده در کارخـانه برابر با آخرين تکنــولوژي روز که در کشورهاي پيشــرفته مورد استفاده قرار مي گيرند، مي باشند. همکاران:اين شرکت همواره از وجود نيروهاي متخصص و با دانش و داراي تجربه کافي در زمينه هاي مورد نياز بهره برده است و تمامي تجربيات را به منظور هرچه بهتر اداره شدن اين شرکت به کار گرفته و اکنون نيروهاي جوان و تحصيلکرده و ساعي پشتوانه خوبي براي توسعه و پيشرفت شرکت مي باشند. رزومه يا سابقه کاري : سابقه کاري اين شرکت به 44 سال مي رسد که نتيجه 44 سال کار در اين رشته موجب حسن شهرت در سراسر ايران به لحاظ توليدات متنوع انواع پرده مطابق بهترين کيفيت و استانداردهاي جهاني و قيمت مناسب و ارائه بهترين خدمات شده است. بطوريکه امروزه کليه محصولات اين شرکت در سراسر ايران شناخته شده و مورد استفاده مصرف کنندگان قرار مي گيرند. پشتوانه مالي:امکانات مالي فراهم آمده ناشي از تلاش و کار مستمر در طول 44 سال گذشته به کمک اين شرکت آمده است تا کمبود نقدينگي موجبات توقف يا کندي کار را فراهم نکند. علاوه بر اين همکاري صادقانه با بانکهاي طرف معامله موجب تخصيص اعتبارات مورد نياز احتمالي را فراهم آورده است. موجودي مواد اوليه :شرکت تلاش دارد همواره مواد اوليه مورد نياز را براي 12 ماه موجود داشته باشد تا هم امنيت خاطر براي کارکنان و هم براي نمايندگان فروش و مصرف کنندگان فراهم نمايد.

راد پرده

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت راد پویش کار می باشد

تنظیمات قالب

رنگ

برای مشاهده ی حالت های رنگی قالب کلبه برروی رنگ مورد نظر کلیک نمایید.
Green Blue Brown Yellow

بدنه قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ
سبک طرح بندی برای تصاویر پس زمینه: جعبه
سبک های طرح بندی
انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه
نوع فونت بدنه